Brak błony ciążowej a prawdopodobieństwo ciąży

Witam! byłam dziś u ginekologa i stwierdził ze widzi ceste, ale brak błony ciążowej. Ostatni raz kochałam się z chłopakiem 9-8 tygodni temu, miałam normalny okres we wrześniu jednak bardzo skąpy w październiku. Czy mogę byc w ciąży?? Proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podane przez Panią informacje niestety nie pozwalają ani potwierdzić ani wykluczyć ciąży. W tym celu sugeruję wykonanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.