Brak bólu podczas okresu

Witam! 20 grudnia dostalam miesiaczke, trwala 5 dni. Moje cykle trwaja 35 dni. Nagle 10 stycznia dostalam okres, ale tym razem nic mnie nie bolalo, a zawszw towarzyszy mi straszny ból. Czy to normalne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane krwawienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.