Brak celu zawodowego i sensu w życiu

Witam. Mam na imię Patryk mam 24 lata i zupełnie pogubiłem się w życiu. Nigdy nie wyznaczyłem sobie celu zawodowego czy jakiegokolwiek innego, dałem życiu toczyć się samemu. Za 2 tygodnie zaczynam studia magisterskie zupełnie nie wiem po co, w kierunku po którym nie ma pracy. Brakuje mi pomyslu na dalsze życie, mam zaburzenia osobowości i zapewne fobię społeczną, wegetuje, nie mam przyjaciół czy znajomych, bo przed wszystkim uciekam i obawiam się odrzucenia czy wysmiania. Nie wiem co robić...

Witam
Przede wszystkim należy uporać się z lękami, które hamują
Pana aktywność społeczną i utrudniają normalne
funkcjonowanie w społeczeństwie.
W leczeniu wszelkich fobii i zaburzeń osobowości najskuteczniejszym
sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia sposobu rozwiązania
problemu oraz odnalezienia własnego sensu w życiu jest podjęcie
psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

A czy wie Pan, że TERAZ JEST NAJLEPSZY CZAS żeby
być szczęśliwą i silną osobą? I nauczyć się nowych umiejętności, które dostarczą Panu WSZYSTKIEGO czego Pan POTRZEBUJE?

A czy wie Pan, że wszystkie wydarzenia jakie spadają na człowieka, mają tylko jeden cel: uświadomić mu gdzie leży fałsz, w którym żył do tej pory i doprowadzić go do wyzwolenia się z iluzji i ODNALEZIENIA PRAWDY.

Sugeruję rozpocząć psychoterapię, a później jeśli będzie czuł Pan taką potrzebę może warto byłoby skorzystać z coachingu u psychologa, który w tej dziedzinie się specjalizuje.

Wszystko jeszcze przed Panem, wystarczy zacząć...
A na razie głowa do góry! :)

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam,

Zachęcam by rozważył Pan, czy kolejnym krokiem do odzyskania wpływu na swoje życie i znalezienia na nie pomysłu nie byłoby umówienie się na konsultacje do psychoterapeuty i rozważenie podjęcia psychoterapii. Psychoterapia może Panu pomóc przyjrzeć się swoim emocjom, potrzebom, mocnym i słabym stronom, uporządkować je, przyjrzeć się mechanizmom funkcjonowania. Jeśli uda się Panu być bardziej świadomym siebie, łatwiej będzie Panu podejmować decyzje i kierować swoim życiem.

Pozdrawiam
Karolina Matlak