Brak chęci do wyjścia z domu i ogólne osłabienie organizmu

Hej mam 14 lat od rozpoczęcia wakacji zmienilem sie do nie poznania zwykle jestem pełen sił a teraz nawet mi sie nie chce wyjsc na dwór w pewnych mometach jestem tak oslabony ze mam wrażenie jak bym miał zaraz zędlec raz bylem tak oslabony ze przez jakies 5 sekund stracilem jak by wzrok nie chce martwić rodziny pomóżcie mi co to moze byc??
14 LAT ponad rok temu

Witam Cię Serdecznie,

Niestety bez osobistej konsultacji się nie obejdzie.

Proponuje zacząć od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Cię na odpowiedni komplet potrzebnych badań.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com