Brak chęci do życia i myśli samobójcze u 20-latki

Dalej nie radze sobie z zyciem, z przeszloscia i tym co dzieje sie teraz chyba nie chce juz zyc i kazdego dnia wstajac zmagac sie z tym wszystkim, nie mam juz sily do tego!, owszem walcze staram sobie z tym radzic, ale to nie dla mnie jestem za slaba, kazdego dnia sie w tym uswiadamiam, ze to co sie dzieje teraz mnie przerasta, a gdy pomysle o przyszlosci?... Az mnie ciarki przechodza, to nie dla mnie, musze znalezc inne wyjscie z sytuacji, chyba wiem nawet jakie!.

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić obecny stan swojego funkcjonowania / przeżywania to jak najbardziej namawiam na skorzystanie z pomocy profesjonalistów - lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty / psychologa.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach np.: Poradni Zdrowia Psychicznego, Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Pani wypowiedź na portalu ma wydźwięk pewnego drażnienia się, czy też krzyczenia o pomoc w zagadkowy sposób. Raczej poszłabym w tą drugą ewentualność. Proszę - zamiast nakręcać się w swoim negatywnym stanie (i to jeszcze w przerysowany, histeryczny sposób) - udać się po specjalistyczną pomoc do psychologa, psychiatry bądź psychoterapeuty. Oni Pani pomogą. Pozdrawiam.