Brak chęci do życia i płaczliwość a skorzystanie z bezpłatnej pomocy psychologa

Witam, Często brak mi chęci do życia często też płacze. Mam wrazenie ze z niczym sobie nie radze i boje sie ludzi a nawet wyjść z domu. Jest kilka wydarzeń z życia które nie dają mi spokoju. Jak i Gdzie moge uzyskać darmową pomoc psychologa? Jak ją załatwić? Jakich dokumentów potrzebuje by to załatwić. Jestem z Dąbrowy Górniczej. Prosze o pomoc.

Dzień Dobry,
to bardzo mądra decyzja aby udać się po pomoc.
Proponuję zgłosić się do mnie na dyżur bezpłatny który pełnię w Katowicach na Dudy Gracza 6 w czwartki. Proszę umówić się na wizytę, tel. 668 965 610
Pozdrawiam Iwona Hildebrandt

Witam,
Proszę znaleźć w Dąbrowie Poradnię Zdrowia Psychicznego, zadzwonić sobie tam i ustalić termin przyjęcia. Jeśli chodzi o dokumenty, to zazwyczaj proszą o D. O. I Dokument ubezpieczenia.
Proszę koniecznie zgłosić się do specjalisty, bo to może być poważna choroba.
Pozdrawiam