Brak chęci do życia, lęk przed wychodzeniem z domu a podejrzenie depresji

czy nie chec do zycia brak ochoty do pracy lek z wyjsciem na ulice do pracy czy to stan depresyjny?

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pana objawów może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą. Stąd proszę udać się do np.: Poradni Zdrowia Psychicznego/Poradni Leczenia Nerwic, gdzie uzyska Pan stosowną pomoc.

Witam Pana,
Opisane przez Pana objawy mogą wskazywać na zaburzenia nastroju lub depresję, natomiast diagnoza może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym z psychiatrą. Zostanie Panu dzielona pomoc w postaci farmakoterapii (leki) oraz psychoterapii, co zapewni najskuteczniejsze leczenie. Zachęcam Pana do konsultacji w poradni zdrowia psychicznego, gdzie porada udzielana jest bezpłatnie na NFZ. Może się Pan zwrócić także do psychoterapeuty lub psychiatry prywatnie.

Pozdrawiam!