Brak chęci do życia u żony i matki

Nie chce juz zyc nic mnie nie cieszy, mam kochjacego męża i 3 letnią córkę ktora nie widzi swiata poza mna a nie chce zyc - pomocy prosze :(

Witam,
stan psychiczny często nie jest powiązany z warunkami zewnątrznymi. Jeżeli wokół mamy osoby, ktore nas kochają i sią o nas troszczą a mimo to występuje brak chęci do życia budzi to nasze jeszcze większe wyrzuty sumienia. Zachęcam do podjęcia psychoterapii. Podczas terapii będzie Pani mogła przyjrzeć się swoim myślom i uczuciom, ktore powodują pozostawanie w takim stanie.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza