Brak chęci picia napojów przez 4-miesięczne dziecko

Witam moje cztero miesieczne dziecko bardzo malo przyjmuje plynow praktycznie prawie wcale podawalam wode cherbatke koperkowa soczek odpowiedni do wieku juz nie wiem co moge wieciej zrobic zaczynam sie martwic. Jest karmione butelka. Co jeszcze moge zrobic?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
proszę jak najczęściej przystawiać niemowlę do piersi, na początku karmienia z piersi płynie bardzo " lekkie mleko" którym dziecko zaspokaja pragnienie. Jeżeli boi się Pani odwodnienia proszę udać się do pediatry który oceni stan dziecka.
Pozdrawiam