Brak chęci większego zaangażowania ze strony partnera

Potrzebuje porady psychologa. Od 6 lat jestem z chłopakiem i od 2 próbuję "pchnąć" nasz związek na wyższy szczebel ale niestety bez rezultatu. Ja chcę ślubu lub wspólnego zamieszkania i wspólnego życia a on nic w tym kierunku nie robi. Od 2 lat ciągle się o to kłócimy i ja już nie mam siły, jego argumenty w ogóle do mnie nie przemawiają (np. że chce kupić samochód i pojechac na super wakacje a nie odkladać na ślub czy na rachunki). Zastanawiam się czy przerwa na miesiąc nam pomoże...

Witam. Nie sądzę, żeby sama w sobie przerwa pomogła, ale z drugiej strony ta rozłąka pozwoli się zdystansować i obu stronom ściślej pomyśleć na co jest gotowa, czego chce, jaki krok podjąć. Obawiam się tylko co po miesiącu pani zrobi jak nic się nie zmieni. Nad tym pani może pomysleć.
Magdalena Brabec

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza