Brak cykli owulacyjnych przy staraniu o dziecko

Od trzech lat z mezem staramy sie o dziecko. mam regularne miesiaczki ale barkuje cykli owulacyjnych (test krewi wykazal nie wystarczajacy poziom hormonow), spadek libido, oraz wloski na brodzie i silniejsze owlosienie na rekach. Czy to moze oznaczac policystyczne jajniki czy moze inna przyczyne? Prosze o porade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, na podstawie Pani opisu nie można wykluczyć zespołu PCO ani go potwierdzić. Proszę się skonsultować się z ginekologiem, który wykona ocenę owłosienia, panel badań hormonalnych i badanie USG. Pozdrawiam