Brak czucia białka oka

Co moze oznaczac nie czucie na bialku oka martwi mnie ze jesli mam cos na oku to nie czuje tego i tak z tym chodze dopoki nie zajrze do lustra lub nie przesunie sie na teczowke bo tam czuje-mam tak juz rok zauwazylam to po bad.na jaskre gdzie podano mi krople znieczulajace powieki tez sa nie czule i bardziej rozciagliwe dolne powieki lekko nizej nie mam zaburzen widzenia czy bolu tylko uczucie sztucznych oczu podstaw.badanie krwi w normie i tarczyca tylko brak wit d

Witam.uber wieniec twardowki czyli białka oka jest małe i jest to normalne że Pani nie czuje twardowki. Rogowka natomiast jest bardzo silnie unerwiona. Znieczulenie do badania utrzymuje się około godziny. Pozdrawiam serdecznie