Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak czucia głowy po uderzeniu i szycia w wyniku wypadku komunikacyjnego

witam miałam wypadek komunikacyjny w skutek którego miałam szytą głowę a dokładnie czoło.Powodem szycia było uderzenie przez rozbitą szybę naszego auta w naczepę która wjechała nam do środka.Minęło już 3 tygodnie a ja ciągle nie czuję części głowy tak około ćwiartki od strony uderzonej.Co może być powodem tego?
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Taki uraz wiąże się z tępym urazem kręgosłupa, któy siłą bezwładności "leci" do przudu i do tyłu, co może powodować podwichnięcie i niestabilność kręgosłupa, "nadszarpnięcie " mięśni i więżadeł Ból może utrzymywać się długo... W razie braku poprawy wskazana wizyta u Lekarza , Jak RTG ?? MRI? Moze na jakiś czas przyda się kołnierz ortopedyczny Lekarze :Ortopeda, Neurolog, ustalą dalsze postepowanie ? Pozdrawiam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy