Brak czucia głowy po uderzeniu i szycia w wyniku wypadku komunikacyjnego

witam miałam wypadek komunikacyjny w skutek którego miałam szytą głowę a dokładnie czoło.Powodem szycia było uderzenie przez rozbitą szybę naszego auta w naczepę która wjechała nam do środka.Minęło już 3 tygodnie a ja ciągle nie czuję części głowy tak około ćwiartki od strony uderzonej.Co może być powodem tego?

Ból może utrzymywać się długo...
W razie braku poprawy wskazana wizyta u Lekarza , Jak RTG ?? MRI?
Moze na jakiś czas przyda się kołnierz ortopedyczny
Lekarze :Ortopeda, Neurolog, ustalą dalsze postepowanie ?
Pozdrawiam