Brak czucia nogi i opadanie stopy

Witam!!! Może to zabrzmi banalnie ale!!! Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego i będąc tydzień po operacji lekarz w ZUS uwiesił mi się na głowie badając sprężystość kręgosłupa i efektem czego jest obecny brak czucia prawej nogi i częściowe opadanie stopy!!! Co mogło by mi dać takie badanie przewodnictwa nerwowego???

Badania lekarskie raczej nie spowodowało opadania stopy, emg pomoże określić stopień i miejsce osłabienie przewodnictwa nerwowego