Brak czucia palców a problemy z kręgosłupem

Witam. Mam pytanie,od dwoch miesiecy,mam brak czucia 3palcow lewa i prawa reka ostrony nadgarstka jest mrowienie i mniejsze lub wiesze brak czucia chodze do neurooga powiedzial ze to jest od kręgoslupa,czy to jest nie odwracalne ze juz nic sie nie da zrobic stym.mam bardzo duzą skolioze po przebytym zabiegu usunieciu torbiela na pluach wieku 4lat byl zabieg ja mam teraz 50lat.

objawy wraz z wywiadem rzeczywiście sugerują ucisk na nerwy w miejscu wyjścia ich z kręgosłupa. Czy miał Pan konsultację neurochirurgiczną w celu oceny potencjalnej poprawy?