Brak czucia palców u lewej ręki

nagle zniesienie czucia palcow lewej reki- kciuka wzkazujacego i serdecznego trwajace od pol roku .Pondto wrazliwosc na niska temperature Czy to sprawa krazenowa czy neurologiczna ? co z tym robic.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie można wykluczyć iż jest to sprawa wynikająca z uszkodzenia nerwów ze względu na fakt iż palec I - kciuk, II wskazujący i IV - serdeczny unerwione są przez ten sam nerw. Jednak problemy krążeniowe także są tu możliwe. Proszę zgłosić się do neurologa.