Brak czucia w kolanie a napad atoniczny

Choruję na epilepsję. Moje napady to zanik świadomości lub utrata przytomności po nieprzespanej nocy. Dziś w pksie miałem takie oto zdarzenie: przysnąłem na ok. 20 - 25 minut, dość silno, bo obudził mnie kierowca. Zasnąłem w pozycji pół-leżącej, lewe kolano możliwie wysoko i oparte na krześle będącym przede mną. Po obudzeniu się, przez kilka sekund to kolano było zwiotczałe. Pytanie brzmi: czy był to napad atoniczny czy raczej wynik nacisku na kolano?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
okoliczności zdarzenia wskazują raczej na ucisk i niedokrwienie kończyny wynikające z przyjętej podczas snu pozycji.