Brak czucia w mosznie i problemy ze wzwodem po rekonstrukcji cewki moczowej

mam takie Pytanie jestem 7 Tyg po operacji rekonstukcji cewki moczowej i mam taki maly problem nadal nie mam czucia w mosznie gdy dotykam lub szczypie mam takie dziwne uczucia nie czuje tego normalnie a tagze jest taki problem ze nie mam zwodu to przez to ze cewka została rozcięta i zeszyta w czasie operacji i to po prostu sa zerwane nerwy? jak dlugo wraca czucie i czy bede miał jeszcze zwód jest to strasznie irytujace nie moge uprawiac stosunku z dziewczyna co jest powodem klotni moze tabletki?

Dzień dobry!

Każdy człowiek i każdy zabieg medyczny jest wyjątkowy. Na pytanie, czy w Pańskiej sytuacji czucie oraz zdolność do uzyskania erekcji wraca we właściwym tempie, czy też należy dokładniej przyjrzeć się tej trudności, może odpowiedzieć Pański lekarz.

Pozdrawiam!

Wiesław Mahaczek Urologia

Witaj
czucie może nie wrócic, co do współżycia możesz spróbowac tabletki typu Viagra
pozdrawiam

Witam, po tego typu zabiegach (bardzo ogólnikowo, bo nie znam technicznych szczegółów) może wystąpić zarówno osłabienie czucia na mosznie, jak i przeczulica skóry moszny. Spowodowane to jest uszkodzeniem unerwienia tej okolicy. Stan taki utrzymuje się różnie długo i trudno coś wyrokować. Podobnie z zaburzeniami erekcji - uszkodzenie nerwów zawiadujących wzwodem. Proponuję - na razie - leki doustne typu Viagra. Pozdrawiam RH