Brak czucia w żuchwie po operacji cofnięcia żuchwy

jakie sa szanse ze czucie powroci po operacji cofniecia zuchwy ?brak czucia w zuchwie dziaslach i zębach po prawej stronie i brak czucia w brodzie i dolnej wardze po prawej stronie,mineły juz 2 miesiace od operacji jest niewielka poprawa czucia w brodzie,po stosowaniu zastrzykow z nivalinu,i tabletek benfogamma.

Zabieg ,który Pani był u Pani wykonywany jest skomplikowanym zabiegiem.Czucie może wracać długo.Proponuję skonsultowanie Pani problemu z osobami ,które specjalizują się w rehabilitacji narządu żucia.Wykorzystuje się zabiegi stosowane również w fizjoterapii.Specjalistów z tej dziedziny rehabilitacji nie jest zbyt dużo.Dobry ośrodek jest w Krakowie.W mieście Łodzi zapewne na Uniwersytecie Medycznym uzyska Pani informacje o takich osobach.Proszę też zapytać lekarza,który wykonywał u Pani zabieg,może i on zna takie osoby i Pani kogoś poleci.