Brak czułości po stosunku seksualnym

Co robić, gdy mężczyzna po seksie czmycha szybciutko do łazienki? Jest nieczuły, nie całuje. Po pyta, czy chcę kawy lub wody... Ma jakieś fobie?
ponad rok temu

Pozdrawiam
Jakub Pyka

Na to pytanie można udzielić dwie odpowiedzi. Przyczyną takiego zachowania może być niska samoocena, wówczas mężczyzna nie jest pewien czy był wystarczający dobry podczas uprawiania seksu, dlatego unika z Panią kontaktu. Innym powodem może być zadaniowe podejście do seksu: „wykonałem zadanie, było nam dobrze i sprawa załatwiona”. Proszę pamiętać, że kobiety funkcjonują emocjonalnie a mężczyźni zadaniowo.

Rozmawiać , cierpliwie i delikatnie, ale rozmawiać o potrzebach, oczekiwaniach...
A odwiedzanie łazienki po wytrysku to pożądany zwyczaj...