Brak drugiego okresu po stosunku i bezbarwna wydzielina

Witam,29.07 kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia(chlopak skonczyl we mnie)3.08 mialam owulacje16.08 dostalam okres,trwal normalnie.12.08 zrobilam test-wynik negatywny,drugi zrobilam28.08-tez negatywny.7.09 odczulam silny bol w podbrzuszu(prawie zemdlalam)14.09 wypadal dzien okresu-ale go brak.W okresie2.09-10.09 mialm duze nerwy.Teraz(17.09)odczuwam wilgotnosc w pochwie i uczucie ze zaraz dostane okres,ale jest tylko bezparwna rzadka wydzielina.Czy moje objawy moga oznaczac ciaze?
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Te objawy mogą, ale nie muszą oznaczać ciąży.
W związku z tak długim opóźnieniem krwawienia miesięcznego powinna się Pani zgłosić do kontroli do ginekologa. Należy poszukiwać przyczyny zaburzenia cyklu miesiączkowego.

Celem weryfikacji / ciąża /proszę wykonać oznaczenie poziomu HCG
we krwi. W przypadku dodatniego/ujemnego wyniku wskazna konsultacja ginekologiczna ciąża lub diagnostyka zaburzeń hormonalnych.