Brak drugiej miesiączki po porodzie w 52. dniu cyklu

Witam. 3 pazdziernika urodzilam coreczke, pierwsza miesiaczke dostalam 5 stycznia. Dzis mija 52 dzien cyklu a drugiej miesiaczki nie widac. Dodam ze nie karnie piersia juz od 3 miesiacy. Robilam testy ciazowe i wychodza negatywne. Czy to normalne ze cykl jest tak dlugi czy moze powinnam w najblizszych dniach zrobic kolejny test ciazowy?

Możliwe utrzymywanie się podwyższonego poziomu prolaktyny i stąd zaburzenia cyklu.