Brak drugiej miesiączki po stosunku dzień przed okresem

kochalam sie z chlopakiem dzien przed miesiaczka sperma trafila do srodka na nastepny dzien mialam miesiaczke lecz teraz moja druga spoznia sie o dwa dni czy to mozliwe ze jestem w ciazy a zawsze mam regularne miesiaczki

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisywanej sytuacji szansa na zajście w ciążę jest bardzo niska, ale dla pewności proponuję wykonać test ciążowy.