Brak drugiej miesiączki po zastosowaniu antykoncepcji Escapelle

6 tyg temu wzielam escapelle po 18 h. Okes dostalam w terminie a test miesiac temu wyszedk negatywny. Jednak teraz okres spoznia sie juz 4 dzien a zawsze byl punktualny nawet wtedy po tabletce. Czy moge byc w ciazy? Mam spokojnie czekac na okres czy zrobic test ciazowy? Ile moze sie opoznic?

Piotr Pilarski

Sugeruję wykonać test ciążowy. Jeśli współżyła Pani podczas ostatniego cyklu to może być Pani w ciąży.

Pozdrawiam.