Brak dwóch miesiączek a możliwe przyczyny

Witam serdecznie:) Moje pytanie jest następujące. Otóż mam lat 26 ogólnie moje miesiaczki są regularne ale 2 razy w roku zdarzyło mi sie że miesiaczka nie wystąpiła w miesiacu marcu i grudniu. Czy to moze świadczyć o czymś poważnym?? Bardzo sie martwię . Wizyte kontrolna mam w lutym 16. Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie występuja inne objawy, nie choruje Pani na nic innego najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju. Radziłaby w międzyczasie skontrolowac jeszcze TSH.
Pozdrawiam