Brak dziewictwa a wizyta u ginekologa z mamą

Mam 16 lat no i niestety, czego żałuję nie jest już dziewicą, czy podczas badania u ginekologa mama musi być?I czy kiedy lekarza po proszę aby nie mówił mamie o tym że nie jestem już dziewicą ?
16 LAT ponad rok temu

i potem porozmawiać z lekarzem.mam też inną propozycję nie żałuj co się stało nie wróci
porozmawiaj spokojnie z mamą .mamy też są kobietami i nie zawsze były święte.Po pierwszym szoku,że moja mała córeczka już może okaże się mądra życiowo .Nie bój się mamy