Brak echa zarodka w 6. tygodniu ciąży

22.01 to pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki,które zawsze miałam regularnie 28-30 dni, dn 07.03 robiłam usg ciąży "w jamie macicy uwidoczniono pęcherzyk ciązowy o prawidłowym kształcie i obrysie GS-11,5 mm, 5 2 hbd,bez echa zarodka , ilośc płynu prawidłowa .Bardzo prosze o odpowiedz czy na tym etapie ciąży jest to prawidłowe ,że nie ma echa zarodka ? To moja trzecia ciąża wcześniej takie usg zlecano mi w 10 tyg ciąży i było wszystko ok a teraz już w 6 tyg czt to nie za wcześno ?

Piotr Pilarski

Najczęściej uwidacznia się między 6 a 8 tygodniem. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.