Brak efektów leczenia świerzbu u 5-latka

chciala bym sie dowiedziec jak pozbyc sie swierzba mecze sie z tym od 2.5 mc na poczatku myslalam ze to wysypka potem dermatolog zapisal mi masc crotomiton na swierz zeszlo po kilku dniach wyszlo syn ma 5 lat i takze dostal pomimo wczesniejszego smarowania lekarz rodzinny zalecil znowu crotomiton w masci i plynie nadal nie pomaga a to juz kolejny mc syn ciagle sie drapie wszystko prasuje nawet skarpetki posciele itp prosze pomozcie jak tego sie pozbyc jakies inne masci tabletki co kolwiek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku skuteczności zaleconej terapii konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.