Brak efektów leczenia zakażenia gronkowcem po operacji

Witam. Mój ojciec zostal zarażony Gronkowcem Złocistym staphylococcus aureus podczas operacji na przepuklinę która była 6 miesięcy temu. Lekarz stwierdził że jest to najłagodniejsza odmiana i zlecił zastrzyki lecz mija 1 miesiąc a efektow brak. Więc przymierzają się do otwarcia rany i czyszczeni. Słyszałem że to jest mało skuteczne. Czy najlepszym rozwiązaniem jest zabieg usunięcia siatki ze szwami i wyczyszczenia a po zagojeniu ponownie załozenie siatki. Proszę o porady i z góry dziękuję.

Tak , jest to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie w obecnej sytuacji , tzn. przy braku pomyślnych rezultatów dotychczasowego leczenia , zż