Brak efektów odchudzania i ćwiczeń

Dzień dobry .Mam 21 lat od półtora miesiąca staram się zgubić trochę kilogramów ćwiczę godzinę dziennie abs ,brzuszki , itp pije codziennie czerwoną herbatę i nie widzę rezultatów mam 173 cm wzrostu ważę 73 kg talia73 pas 78 kosci biodrowe 96 biodra 102 udo 60 cm .Co mogę jeszcze zrobic trace powoli motywację

Witam!
Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej. Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera. Trening powinien być dostosowany indywidualnie. Istotne jest, aby aktywność była regularna i systematyczna.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/

dietetyk Patrycja Sankowska

Witam. Aby zgubić zbędne kilogramy, należy systematycznie wykonywać ćwiczenia cardio. Niestety ćwiczenia wykonywane przez Panią (brzuszki, ABS itp.) są ćwiczeniami anaerobowymi (beztlenowymi), które w bezpośredni sposób nie przyczyniają się do zmniejszenia ilości zbędnej tkanki tłuszczowej w organizmie. Bardzo istotne jest również, aby ćwiczyć w odpowiedniej strefie treningowej. Strefa spalania tłuszczu, to strefa o umiarkowanej intensywności, zawiera się w zakresie 60 – 70% osobistego tętna maksymalnego. Osiągana jest z łatwością podczas lekkiego truchtu. Głównym efektem stosowania obciążeń w tym zakresie, jest uruchomienie intensywnych przemian tłuszczu w energię. Bardzo ważny jest czas trwania wysiłku. Trening aerobowy powinien być wykonywany, co najmniej 50 minut, ponieważ proces spalania tkanki tłuszczowej zaczyna się po 30 minutach treningu.
Ważne jest także, co zjemy przed wysiłkiem, bowiem najlepsze spalanie tkanki tłuszczowej występuje, kiedy jest deficyt węglowodanów. Organizm wtedy łatwiej przestawia się na uzyskiwanie energii z tkanki tłuszczowej.