Brak efektów odchudzania u 21-latki

Mam problem z chudnięciem.Mam 21 lat, 174cm wzrostu, waga od 85-90kg.Zawsze ćwiczyłam jako nastolatka jeździłam na zawody sportowe.Jednak już od liceum zaczęłam tyć.Teraz mimo że ćwiczę instensywniej od ok2 miesięcy(skakanka,bieganie, ćwiczenia na brzuch)nie widzę większych efektów.Skóra zwłaszcza na brzuchu i ramionach,od zawsze była,mimo że mam płaski brzuch.Myślałamże to problemy z tarczycą,okazuje się że wyniki są w normie czy są jakieś badania abym była pewna że wszystko ze mną jest ok.

witam
ćwiczenia to 30% sukcesu, 70% to dieta!

jeśli dieta jest nieprawidłowa lub ilość dostarczanej energii zaspakaja w 100% zapotrzebowanie, to nie ma mowy o spadku wagi, musi być to dobrze skomponowana dieta, dopasowana do planu dnia, preferencji itp..
zachęcam do skontaktowania się z dietetykiem w celu przygotowania indywidualnego programu

pozdrawiam

www.akademiazz.com.pl

Witam!
Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska