Brak efektów po 2 miesiącach odchudzania

Witam. Od dwoch miesiecy sie odchudzam , biorę spalacze tłuszczu , dieta, cwicze codziennie po 30min czasem po godzinie , pije duzo wody a mimo to nie moge nic schudnac.Co moze byc przyczyna?

Witam,

Należałoby najpierw się zastanowić czy dieta, którą Pani stosuje dostarcza odpowiedniej dawki kcal- takiej, która pozwoli stracić zbędne kg.
Proszę zrobić podstawowe badania krwi z uwzględnieniem TSH być może problem leży w zdrowiu.
Ponadto należy zwrócić uwagę na proporcję węglowodanów, tłuszczy i białek w diecie- być może są one zachwiane?
Przyjmowanie środków antykoncepcyjnych bądź innych leków może wpłynąć na spowolnienie przemiany materii.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl

Witam,

przyczyną braku spadku masy ciała może być nieprawidłowe określenie zapotrzebowania energetycznego oraz nieodpowiedni rozkład kaloryczny na posiłki. Należy, także zwrócić uwagę na procentowe pokrycie składników pokarmowych ( białka, tłuszcze, węglowodany).
Zalecam prywatną konsultację https://www.facebook.com/FITamina.92?ref=hl

Pozdrawiam,
dietetyk Magdalena Borowiec
http://fit-amina.blogspot.com/

Witam serdecznie,

Przyczyną braku spadku wagi może być niewłaściwie dobrana dieta. Jedynie indywidualny jadłospis uwzględniający Pani zapotrzebowanie energetyczne przyniesie pożądane efekty. Dieta może być zbyt wysoko lub zbyt nisko kaloryczna. Zastanowi się tez Pani czy oby na pewno dostarcza Pani wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki odżywcze. w Pani codziennym jadłospisie nie może zabraknąć białka, węglowodanów złożonych, błonnika, tłuszczy roślinnych w odpowiednich proporcjach.

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy jadłospis - co Pani jada, jakie ilości o jakich porach dnia, ile przed snem jest ostatni posiłek a ile po przebudzeniu śniadanie. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska