Brak efektów po ćwiczeniach na pośladki

Witam. Mam 18 lat przy wzroście 165 cm ważę 48 kg. Od jakiegoś czasu postanowiłam ćwiczyć posladki by je podnieść i ujędrnic. W internecie znalazłam kilka ćwiczeń i je wykonuje, nie stosuje żadnych diet ale nie jem za dużo. Ćwiczę juz od 2 miesięcy a efektow brak, wręcz przeciwnie na pupie pojawił się cellulit. Czym to jest spowodowane? czy powinnam stosować jaka dietę? Czy przy mojej wadze efekty nie będą aż tak widoczne?

Witam,

Pani BMI wskazuje na niedowagę. Sugeruję wizytę u dietetyka.
Jeśli chce Pani uzyskać efekty należy połączyć odpowiedni plan żywieniowy i trening. Sam trening nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Należy również zwrócić uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i nie przesadzać z ilością treningów. Organizm musi mieć czas na regenerację.

Pozdrawiam,
mgr Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl

Witam
Czasem jest bardzo ważne co konkretnie Pani je. Nawet przy prawidłowej wadze można mieć cellulit tzw. wodny. Czasem może być on związany z przyjmowaniem doustnej antykoncepcji. Na pewno warto zgłosić się do dietetyka, żeby wykluczyć szkodliwe składniki z diety. Świetnie sprawdzają się również zabiegi karboksyterapii oczywiście połączone z wysiłkiem fizycznym.

Witam Panią,

Pani waga jest bardzo niska! Nie bardzo wiem jak chce Pani wyrzeźbić pośladki jak tam są zapewne same kości.... Dieta stanowi 70% sukcesu w walce o wymarzoną sylwetkę. Nie osiągnie Pani swojego celu jak będzie Pani się nieprawidłowo odżywiać. Dieta musi być pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Najlepiej udać się do dietetyka, który dobierze właściwy jadłospis.
Bardzo ważne jest to co jemy przed i po treningu.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk