Brak efektów po stosowaniu lekoterapii na żółciowe zapalenie żołądka

Witam!Od 4 miesięcy lecze sie na żółciowe zapalenie żołądka/odźwiernik otwarty ziejący.Przez ostatnie 4 miesiące brałem następujące leki - Duspatilin, Helides, Sanprobi, Proursan.Pomimo zażywania tabletek i trzymania restrykcyjnej diety mam wrażenie, że mój stan zdrowia sie nie zmienił. "niebezpieczniejsze" potrawy pwodują ostry ból żołądka, rano czuję, że żołądek jest zalany żółcią. Co jest tego pwododem, czy potrzebuję stosować lekarstwa jeszcze dłużej w celu zamknięcia odźwiernika? Jak długo?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli dotychczas zastosowane leczenie nie przynosi zadowalających rezultatów to konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji terapii.