Brak efektów podczas odchudzania a rozregulowanie metabolizmu

WITAM.oto moje pytanie;odchudzałam sie na 500 kcl a nawet głodówkach,na ostatniej już nie mogłam schudnąc wcale,więc wybrałąm się do dietetyka i teraz już jestem na diecie 3 miesiące w pierwszy schudłam 2 kg a w drugim miesiącu już wcale, wiem że rozlegulowałam sobie metabolizm,ale dlaczego miałm zastój na ostatniej głodówce ,pózniej z dietetyczką schudłąm troche a teraz juz wcale nimogę? czy poraz kolejny mam zastój?,proszę o poradę ,załuje ze wpadłam w to zawsze miałam dobreBMI .

Dzień dobry.
Skoro dietetyczka Pani pomogła może warto zastanowić się nad kolejną wizytą u niej. Zaburzenia metaboliczne stanowią poważny problem. Trzeba się dokładnie z nim zaznajomić, aby skutecznie pomóc.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska