Brak emocji i uczucie pustki u 23-latki

Nic mnie nie cieszy, poczucie pustki, zero emocji, totalny brak chęci do życia i czegokolwiek, brak zainteresowania nawet najbliższymi osobami... tego doświadczam przewlekle od paru miesięcy, teraz jest to bardzo nasilone, jeszcze nigdy chyba aż tak źle nie było. Jest to przeplatane momentami dziwnej euforii i postanowieniami typu: wezmę się w garść. Jest na to jakiś sposób? Nie dam rady dłużej tak żyć.

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem psychiatrą w celu ustalenia diagnozy i podjęcia leczenia. Proszę także skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty, który pomoże poradzić sobie z emocjami i wrócić do kontaktów społecznych.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą ocenić/zdiagnozować Pani objawy i adekwatnie do tego zaproponować Pani najlepszą metodę leczenia (farmakoterapia i/lub psychoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - Poradni Zdrowia Psychicznego, lub prywatnie.