Brak energii a grypa żołądkowa

Witam .Od trzech tygodni czuje sie bardzo wyczerpana ,bez sil do dzialania ,energii ,czuje sie senna ,juz rano po przebudzeniu czuje zmeczenie .Nie wiem czy to ma powiazanie z grypa zoladkowa ,ktora przechodzilam wlasnie trzy tygodnie temu ,wczesniej mialy dzieci potem ja ,od tego czasu narastalo silne zmeczenie i sennosc i brak energii ,czy to cos po tej grypie moze byc? jednego dnia juz bylo dobrze i myslalam ,ze mi przeszlo ,ale na drugi dzien to samo wyczerpanie ,zmeczenie i sennosc .

Aleksander Ropielewski

Objawy są bardzo mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania i chociaż oceny badania ogólnego krwi trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie możliwej przyczyny. Jeżeli objawy nie przechodzą już 3 tyg. to zdecydowanie sugeruję kontakt z lekarzem.