Brak energii, apatia, stany depresyjne

Mam nastepujace objawy: - brak energii, apatia, stany depresyjne bez przyczyn zewnetrznych, zawroty glowy w pozycji pionowej, ogolne uczucie slabosci, jedzenie w normie, bardzo szczupla sylwetka, widoczne zyly, tradzik na plecach. Tarczyca w porzadku, biochemia, zelazo ok. Zrobilam prolaktyne, fsh, progesteron, cholesterol I triglicerydy. prolaktyna 8.5, po obciazeniu 424 (powinna byc 40), LDL 75 (

Witaj,
możesz w związku z pozytywnymi relatywnie wynikami badań,skontaktować sie z terapeutą i zdiagnozować od strony psychosomatycznych czynników zaburzeń zdrowia.Może być to jakaś forma nericy,/w tym mieści się też depresja/.Tak dzieje się zwykle,gdy wewnętrzne konflikty nie są przeżywane psychicznie jako określony i swiadomy problem,ale są odczuwane w ciele jako ból,zawroty,brak energii itp.Pracuje się wówczas z dolegliwościami w sposób inny,niż farmakologiczny tj.zamienia się ten "język ciała"na język emocji i potrzeb.Rekonstruując funkcjonowanie psychiczne,odbudowuje się zdrowie w sensie fizycznym.
Zapraszam i serdecznie pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Skoro wyniki są u Pani w porządku, to zachęcałabym Panią do kontaktu i rozmowy z psychologiem, w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Życzę Pani tylko pomyślności,
Irena Mielnik-Madej