Brak energii i męczliwość oraz wynik badania dopplerowskiego u 76-latka

Witam! Mam 76 lat,od jakiegoś czasu dokucza mi brak energii,meczę sie bardzo szybko.Badanie dopplera tętnic kręgowych wykazało spadek prędkości przepływu z 27sek w spoczynku do 19 sek w badaniu dynamicznym oraz bardzo słaby sygnał pomiędzy wyrostkami poprzecznymi,wysoki podział CCA utrudniający ocenę dystalnych odcinków ECA i ICA. Proszę o informację do jakiego lekarza w następnej kolejności mam sie udać i jakie badania powiniem wykonać. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam. Prezentowane przez Pana objawy najprawdopodobniej wynikają z zaburzeń w funkcjonowaniu tętnic zaopatrujących krążenia mózgowe. Sugeruję wizytę u neurologa który wdroży odpowiednie leczenie.