Brak energii i płaczliwość bez powodu

Witam. Od jakiegoś czasu trudno mi się zmotywować do jakiegokolwiek działania, bywają dni, że płaczę bez powodu. Czuję się po prostu okropnie, najchętniej bym nic nie robiła, tylko się użalała, jaka to jestem beznadziejna. Jednocześnie bardzo chcę się zmotywować działania, lecz gdy mi to nie wychodzi, to zły nastrój się tylko pogłębia. Proszę o pomoc, co mam robić.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza