Brak erekcji a ospa u mężczyzny

Witam mój maz ma 39lat ja jestem 4mies po porodzie kochalismy się z 3razy a od 2mies wogule ,wogule mężowi nie staje wiec niema mowy o stosunku. Tak jest nawet przy masturbacji zero reakcji. Nadmienie ze 2lata temu przeszedł ospę i był dosłownie cały wysyłany czy to może mieć jakiś związek. I dlaczego taj się dzieje co może być przyczyna i co robić pozdrawiam monika

Witaj,
Najbardziej skuteczna porada będzie dopiero po wyczerpującej diagnozie u psychologa klinicznego lub psychoterapeuty prowadzącego pary i małzenstwa.Watpię,czy przebyta ospa miała wpływ na stan Pani męża ale już bardzo możliwy jest fakt,że jest Pani krótko po porodzie i związane z tą nową sytuacją zmiany zachowań pojawiające się u męża.

Zachęcam do wizyty u dobrego terapeuty małżeńskiego albo specjalisty w seksuologii.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza