Brak erekcji podczas kontaktu z dziewczyną

Brak erekcji podczas kontaktu z dziewczyną... Nigdy nie miałem z tym problemu i nie mam dalej rano się budzę jest sztywny przy jakichkolwiek innych sytuacjach tak samo. Wydaje mi się i prosze o potwierdzenie jezeli to moze byc to. Ta kobieta jest ode mnie o 10 lat starsza ja mam 18 lat i podczas penetracji nagle maleje nawet jak juz jest ta 100% erekcja to przy penetracji nawet podczas czuje jak on nagle maleje .. Jak to możliwe co z tym zrobić ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam konsultacje z seksuologiem bądź psychologiem. Może to być problem natury psychologicznej. Pozdrawiam

Dzień dobry.

Można przypuszczać, że bardzo się Pan stresuje opisaną sytuacją, a stres ma bezpośredni wpływ na stan Pańskiej erekcji. Zmniejszenie wzwodu podczas, jak to Pan napisał, 100% erekcji również prawdopodobnie następuje w związku z obawą, że członek opadnie - co się oczywiście dzieje. Możliwe też, że podjęcie współżycia z dojrzalszą i, jak można się domyślać, bardziej doświadczoną od Pana partnerką budzi w Panu poczucie, że musi się Pan "sprawdzić" jako kochanek, a poczucie to wywołuje dodatkowe zdenerwowanie, jak podczas zdawania egzaminów.
Sugerowałbym mniejsze skupienie się na własnym narządzie płciowym i samym akcie seksualnym, a większe na osobie i ciele partnerki. To powinno całkowicie wystarczyć.

Pozdrawiam.