Brak erekcji podczas masturbacji

Troche się zaczynam martwić o siebie, mam 19 lat i nigdy nie potrzebowałem się masturbować, kiedy chciałem to robić nawet nie dochodziło do erekcji, wyłącznie opadał, co się ze mną dzieje? Dodam, że przy podnieceniu erekcja normalnie zachodzi

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Nie jest możliwe w pełni zrozumieć Pana sytuacji, jedynie na podstawie skąpych informacji.
W Warszawie z osobistej konsultacji seksuologicznej może Pan skorzystać np. w Poradni Seksuologicznej przy ul. Dolnej.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Masturbacja nie jest obowiązkiem. Skoro nie odczuwał Pan potrzeby obniżenia napięcia seksualnego, nie miał Pan powodu, by się masturbować. Erekcja powinna pojawiać się podczas podniecenia seksualnego - i tak właśnie u Pana się dzieje. Skoro przy masturbacji jej nie ma - można przypuszczać, że nie jest ona Panu potrzebna. Nie ma się też czym przejmować.

Pozdrawiam.