Brak erekcji podczas stosunku seksualnego z partnerem

Witam. Mam 26 lat. Niestety tak się złożyło ze dopiero od ponad pół roku współżyję z partnerką, wcześniej zaspokajałem się masturbując się, (uzależniłem się od pornografii i masturbacji). Mam problem nieudanego mojego pierwszego razu gdzie erekcję członka miałem (dosłownie chwile). Teraz po czasie jest już lepiej z moim podnieceniem i mam dłużej erekcją . Tylko nie mogę dojść będąc z partnerką.. masturbując się samemu jest wszystko ok. A w jej obecności mam jakąś blokadę. Można mi jeszcze pomóc

Dzień dobry!

Jak sam Pan opowiada, problem z niepełną erekcją udało się stopniowo rozwiązać i poprawiać z czasem, rosnącym doświadczeniem i odchodzeniem od nawyków masturbacyjnych. Podobnie może być z uzyskiwaniem orgazmu podczas stosunku.
Aby lepiej rozpoznać Pana sytuacja, ważna byłaby dłuższa osobista rozmowa. W Poznaniu znajdzie Pan wielu seksuologów. Proszę dać sobie czas, nie czekać nerwowo na poprawę, ale po prostu pozwolić jej się stopniowo pojawiać. W razie braku znaczących zmian, skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!