Brak erekcji przez stres

Witam, mam 17 lat jestem z dziewczyną już ponad pół roku. Chcemy niedługo współżyć razem. Często się pieścimy i zauważam, że jak dziewczyna mnie dotyka i przestaje to szybko erekcja spada i nie wiem jaka jest tego przyczyna. Kiedyś jak nie miałem dziewczyny dosyć często się masturbowałem, ale teraz praktycznie w ogóle, tylko dziewczyna mnie dotyka. I jeszcze ostatnio zaczynała mnie dotykać, ale byłem zmęczony i nie chciał mi stanąć od razu, a później się zestresowałem to już wiedziałem, ze nic z tego i czy to na pewno przez stres?
17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Zaburzeniami erekcji określa się sytuację kiedy mężczyzna nie jest zdolny do osiągnięcia i/lub utrzymania wzwodu w stopniu wystarczającym do odbycia satysfakcjonującego stosunku.

Z Pańskiego opisu wynika, że problem może być zarówno psychogenny jak i organiczny ( np. nieprawidłowość lub uszkodzenie naczyń i ciał jamistych prącia).

Proszę spróbować wyeliminować stres jaki towarzyszy kontaktom seksualnym i ocenić efekty. Gdyby nie były zadowalające konieczna może okazać się wizyta u lekarza specjalisty - urologa.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl