Brak erekcji przy zdjęciach pornograficznych

Witam Poniewaz rzadko widujemy sie z partnerem -poslalam mu moje nagie zdj na ktore zawsze mial erekcje,lecz czesto powstrzymywal wytrysk.Teraz w ogole nie ma erekcji na ich widok...nie kochamy sie wiec,bo on tym tak sie zrazil.Dlaczego nie ma erekcji na widok zdj,czy dlatego ze juz mu sie nie podobam,czy dlatego ,ze wstrzymywal wytrysk widzac je,czy znudzily mu sie te zdj? To bardzo nas dreczy,zwlaszcza jego,nie chce sprobowac sie kochac,bo boi sie ze nie bedzie mial erekcji. prosze o pomoc

Myślę, że wizyta u dobrego psychologa lub psychologa-seksuologa byłaby wskazana, bo wygląda na to, że się emocjonalnie "zaplątaliście"... W pobliskim Krakowie są tacy fachowcy.
Warto nadmienić, że brak erekcji na widok fotografii partnerki, nawet roznegliżowanej, mieści się w normie seksualnej.
Czasami zapominamy, że nagość często nie nasila oddziaływania erotycznego... Ale to już temat bardziej ogólnej natury.
Podsumowując, potrzebujecie pomocy natury psychologiczno-edukacyjnej. Pozdrawiam i życzę dobrego wyjścia z opisywanej sytuacji. JW, seksuologia.org.pl