Brak erekcji spowodowany stresem

Witam! mam problem z erekcja prawdopodobnie przez stres chodze na terapie do seksuologa, ale nurtują mnie 2 sprawy: brak porannej erkecji (pewnie stres) oraz zdazalo mi się ze wczasie dnia jak miałem pelny pecherz to miałem erekcje a teraz tak nie mam. wybrać się z tym do urologa czy to jest na tle nerwowym i seksuolog powinien pomoc? pozdrawiam!!
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Artur Jeliński Urolog

Stres moze byc powodem nieprawidlowej erekcji .W takich przypadkach badanie urologiczne nic nie wnosi, co nieznaczy ze ta wizyta u urologa panu nie pomoze.Czasami rozmowa z innym lekarzem moze cos zmienic.