Brak erekcji u 21-letniego mężczyzny

Witam potrzebuje Pana doświadczenia. Od 13 stycznia wystepuja u mnie problemy z erekcją/potencja, masturbacja występowała ok 2 razy dziennie, teraz mój członek nie reaguje na pewnego rodzaju nagości/pornografie, praktycznie wgl nie ma wzwodu, przeważnie miałem po 3/4. Nie pale papierosów, narkotyki też nie, picie 2 razy w tyg max, stres wystepuje, co moze oznaczać brak takiego działania ? martwi mnie to i pogłębia , pozdrawiam gorąco :)

Dzień dobry.

Trudno powiedzieć, czy sygnalizowany problem z erekcją podczas masturbacji można rozpatrywać jako "problem", ponieważ zasadniczo masturbacja służyć powinna rozładowaniu napięcia seksualnego w sytuacjach, gdy nie ma możliwości odbywania normalnego współżycia (czyli, gdy poziom napięcia seksualnego jest wysoki). Sądząc natomiast z Pana opisu można wnioskować, że masturbacja jest wyłącznym sposobem Pana "współżycia". Dodatkowo z pewnością uprawia ją Pan ze zbyt dużą częstotliwością - jako "wspomagaczy" podniecenia używając pornografii.
Prawdopodobnie przyzwyczaił się Pan do tego rodzaju stymulacji, co skutkuje słabym wzwodem i brakiem podniecenia, czyli brakiem powodów do masturbacji, którą Pan jednak usiłuje kontynuować.
Reasumując - problemem w Pana sytuacji wydaje się być nie osłabiona erekcja podczas masturbacji, ale właśnie zbyt duża jej częstotliwość i podejmowanie jej, jak sądzę, w celu rozładowania napięcia nerwowego, a nie seksualnego.
Taka masturbacja skutkować może rzeczywistymi problemami w przyszłości podczas podjęcia współżycia z partnerem/ką.

Pozdrawiam.