Brak erekcji u partnera

dlaczego mój facet nie ma orgazmu i wytrysku??jaka moze byc przyczyna?

Dzień dobry!

Wspomina Pani zarówno o problemach z erekcją (wzwodem), jak i orgazmem i ejakulacją (wytryskiem). Istotne, na którym z tych etapów rzeczywiście dochodzi do zaburzeń.
Przyczyny mogą być różnorodne. Zazwyczaj o charakterze medycznym (np. hormonalne, naczyniowe, urologiczne), psychologicznym (np. stany depresyjne, lękowe, dotychczasowe doświadczenia seksualne itp.) lub w relacji partnerskiej.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Przyczyn braku orgazmu i wytrysku może być wiele. W oparciu o informacje zawarte w poście trudno jednak cokolwiek wnioskować, dlatego najlepiej skonsultować problem z seksuologiem.

Pozdrawiam.