Brak erekcji w kontaktach z partnerką

Witam, mam 20 lat i pewien problem. Problem pojawia się przy partnerce i przy masturbacji. Kiedyś było zupełnie inaczej zawsze byłem gotowy do działania a teraz zauważam bardzo często brak erekcji. W ostatnim miesiącu kiepsko się wysypiam, ciągle czuje pieczenie zgagi oraz lekkie zmęczenie. Bardzo proszę o jakieś konkretne rady. Jakie badania zrobić by dowiedzieć się coś więcej bo dużo czytam o tym w internecie i wiele wiem lub proszę o rady jak podnieść poziom testosteronu.

Dzień dobry!

Nie jest wiadome, czy Pana trudności wiążą się akurat z zaburzonym poziomem testosteronu. Aby się tego dowiedzieć, należy wykonać komplet badań diagnostycznych - od nich zależą zalecenia co do dalszego postępowania. A, aby zlecić właściwe badania diagnostyczne, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, bardziej szczegółowy wywiad dot. Pana aktualnego stanu, a także dotychczasowej historii zdrowia. Właściwym kierunkiem jest więc konsultacja z lekarzem.

Pozdrawiam!